Regulamin

Regulamin, Carers Book,

korzystania ze strony internetowej www.carers-book.com.

Ten regulamin dotyczy użytkowania tej strony. Informacje nt. polityki cookies można znaleźć pod linkiem. Każdy kto wchodzi lub korzysta z tej strony w jakikolwiek sposób zgadza się z tym Regulaminem. Jeśli nie zgadzasz się na ten Regulamin musisz opuścić tę stronę natychmiast.
Właścicielem strony jest firma Carers Book Ltd. zarejestrowna w Anglii i Walii pod numerem 10124577
Nasz adres: 590 Kingston Rd, London SW20 8DN, Wielka Brytania
Kontaktuj się z Nami przez email: info@carers-book.com
Ty jesteś: Użytkownikiem Naszej Strony internetowej.

1. Pojęcia i definicje

“Umowa” to pojęcie, które odnosi się do “Regulaminu Carers Book”, „Polityka Prywatności”, to pojęcie, które odnosi się do jakichkolwiek „Posting Rules”,  jakichkolwiek form Zamówień i instrukcji płatności oferowanych Tobie na Stronie.
„Baza Profili” oznacza bazę profili opiekunek, które zarejestrowały się na Stronie, do wglądu każdocześnie na Twoje życzenie.
„Baza pracodawców” to firmy i osoby indywidualne, które zarejestrowały się na Stronie w celu przeglądania Bazy Profili, a także w celu dodawania ogłoszeń.
„Posting Rules” to pojęcie odnosi się do jakichkolwiek zasad, które są wyświetlane na Stronie każdocześnie; niezależnie od zawartości Strony.
„Usługa” bądź „Usługi to pojęcie odnosi się do płatnych usług tj. ogłoszeń, reklam, rejestrowania się w „Golden Carers Book”, które są Tobie zapewnione na Twoje zamówienie.
„Ty”, „Twój”, „Twoje” „Ci” „Cię”, „Ciebie” to odniesienie do Ciebie jako osoby korzystającej ze Strony.
„My”, „Nam”, „Nasze” to odniesienie do Carers Book Ltd.
„Strona” to odniesienie do strony internetowej prowadzonej przez Nas, na której ten Regulamin jest wyświetlony.
„Użytkownik” to Ty a także każda osoba, która korzysta ze Strony.
„Golden Carers Book” to klub stworzony przez Nas aby wyróżnić wykwalifikowane opiekunki posiadające potwierdzone referencje oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności i dobrą znajomość języka. Warunki członkostwa są każdocześnie wyświetlone dla Ciebie na Stronie.

2. Nasza Strona

2.1 Informacje, zawartość i materiały dostępne na Stronie mogą się zmieniać każdocześnie bez powiadamiania Ciebie. Ma to na celu aby Strona była tak aktualna jak to możliwe.
2.2 Naszym celem jest aby Strona była dostępna przez cały czas. Nie możemy zagwarantować ciągłej dostępności, ani bezbłędności Strony. Nie ponosimy  żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy, które może spowodować przerwa lub błąd w działaniu Strony.
2.3 Nie wolno Ci ingerować w działanie Naszej Strony, nie wolno Ci obchodzić zabezpieczeń, modyfikować, włamywać się lub w jakikolwiek inny sposób próbować zakłócać działanie Naszego systemu komputerowego, Strony, rutera, serwera ani innych urządzeń podłączonych do Internetu. Nie wolno Ci używać Strony aby uzyskać nieautoryzowany dostęp do jakichkolwiek innych komputerów lub stron internetowych.
2.4 Nasza Strona jest przeznaczona wyłącznie do Twojego osobistego użytku (który musi być rozsądny, nie obrażający, nie nękający, nie nadużywający prawa ani porządku). Nie jest dla użytku komercyjnego i nie masz pozwolenia na dostęp, używanie ani kopiowanie materiałów lub informacji na tej stronie ani dla celów komercyjnych ani bezprawnych.

3. Użytkowanie Strony

3.1 Po zarejestrowaniu się na Stronie jesteś upoważniony do użytkowania Strony, do stworzenia profilu lub dodania ogłoszenia. Niektóre z usług, które świadczymy na stronie są płatne i wymagana opłata będzie wyświetlana Tobie na Stronie dla odpowiadającej usługi.
3.2 Jeśli uznamy, że Twoje działanie jest niezgodne z Umową lub Regulaminem, zachowujemy sobie prawo do cofnięcia Tobie zgody na użytkowanie Naszej Strony. 3.3 Bądź świadomy, że publikowanie informacji na Naszej Stronie wiąże się z tym, że zostaną one upublicznione za wyjątkiem danych osobowych tj.: nazwiska, adresu email, numeru telefonu, adresu zamieszkania. Dane osobowe mogą zostać użyte do bezpośredniego procesu rekrutacji. Zgadzasz się, aby każdy Użytkownik Strony miał dostęp do Twojego profilu. Będzie mógł go wyświetlać, kopiować, pobierać oraz przechowywać wszelką zawartość jaką wrzuciłeś na Stronę.
3.4 Podczas rejestracji będziesz musiał podać nazwę Użytkownika oraz hasło. Musisz się upewnić, że dane te są zabezpieczone; nie podawaj tych informacji osobom trzecim.
3.5 Musisz się upewnić, że każda zawartość jaką wrzucasz na Stronę jest legalna i nie łamie żadnych możliwych praw i regulacji. Musisz stosować się do wszelkich  „Posting Rules” jakie są wyświetlone Tobie na stronie każdocześnie. Nie wolno Ci wrzucać jakichkolwiek obraźliwych, szkalujących, nieprzyzwoitych ani napastliwych treści.
3.6 Kiedy używasz Naszej Strony nie wolno Ci:
3.6.1 wysyłać lub przechowywać materiałów zawierających wirusy komputerowe, robaki komputerowe,  konie trojańskie, szkodliwe kody, pliki, skrypty, agentów lub szkodliwych programów,
3.6.2 ingerować w, lub zakłócać integralność działania Strony lub danych w niej zawartych lub Naszych serwerów lub sieci,
3.6.3 podejmować prób uzyskania nieautoryzowanego dostępu do Strony lub powiązanych systemów lub sieci,
3.6.4 podejmować żadnych działań, które powodują nieracjonalne lub nieproporcjonalne obciążanie Strony
3.7 Nie wolno Ci używać Strony lub Usług do spamowania lub wysyłania obraźliwych wiadomości i/lub  pogróżek do Użytkowników.
3.8 Nie możesz publikować danych kontaktowych za wyjątkiem sekcji uzupełniania Profilu w polach do tego wyznaczonych; nie możesz publikować danych kontaktowych innych Użytkowników.
3.9 Możesz tylko zmodyfikować lub dodać zawartość na Stronie w miejscach do tego przeznaczonych. W żadnym wypadku nie wolno Ci blokować, ukrywać, nadpisywać ani modyfikować jakichkolwiek stron wygenerowanych przez Nas. Wszystkie inne podstrony i substrony Naszej Strony są wyłącznie do Naszego użytku.

4. Usługi

4.1 Gdy zlecasz Nam wykonanie odpłatnej usługi, odbędzie się ona zgodnie z niniejszym Regulaminem
4.2 Każda Umowa na jakąkolwiek Usługę oferowaną na Stronie, którą zamawiasz jest pomiędzy Tobą a Carers Book Ltd. Zgadzasz się, że dołożysz wszelkich starań aby zapewnić Nam swoje dane i gwarantujesz że będą one prawdziwe i kompletne w momencie składania zamówienia. Ponadto gwarantujesz, że szczegóły karty debetowej lub kredytowej, które wpisujesz na Stronie są szczegółami Twojej własnej karty kredytowej lub debetowej oraz że masz odpowiednią ilość funduszy by dokonać zapłaty.
4.3 Usługa dostępna dla Ciebie na Stronie jest skierowana tylko do Twojego użytku i gwarantujesz, że działasz jako zleceniodawca w swoim imieniu, a nie agent innej firmy podczas otrzymywania Usługi.
4.4 Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby przechowywać szczegóły Twego Zamówienia oraz płatności bezpieczne, ale w przypadku braku zaniedbania z Naszej strony nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek poniesione straty, jeśli osoba trzecia uzyska nieautoryzowany dostęp do Twoich danych, które wprowadzasz na Stronie, w trakcie uzyskiwania dostępu lub składania zamówienia na Usługę
4.5 Wszystkie ceny wymienione na Stronie są poprawne w momencie publikacji, ale zastrzegamy sobie prawo do ich zmiany w przyszłości.
4.6 Umowa na Usługę będzie przyjęta w momencie kiedy potwierdzimy to pisemnie. Musisz poinformować nas natychmiast jeśli jakiekolwiek dane są błędne. Jeśli Twoje Zamówienie nie zostanie zaakceptowane zostaniesz o tym poinformowany pisemnie razem z uzasadnieniem.
4.7 Usługa będzie dla Ciebie dostępna przez czas dostępności wybrany przez Ciebie w momencie składania Zamówienia
4.8 Anulowanie Usługi nie uprawnia Cię do otrzymania zwrotu opłaty.

5. Baza Profili

5.1 Wszelkie Profile zawarte w bazie na Stronie, mogą być użyte przez potencjalnych pracodawców wyłącznie do celów rekrutacji potencjalnego pracownika. Potencjalny pracodawca nie będzie wykorzystywał Bazy Profili w żadnym innym celu niż wymienionym w punkcie 5.1 a w szczególności nie będzie wykonywał niechchcianych telefonów, wysyłał niechcianych maili, broszur ani sms-ów do właścicieli Profili bez ich wyraźnej zgody. Pracodawca nie ma prawa kontaktować się z Użytkownikami, którzy zarejestrowali swój profil na Stronie, ale nie wyrazili zgody na kontakt.
5.2 Ze względu na naturę bazy Profili, nie weryfikujemy zawartości ani aktualności profili udostępnionych w bazie, za wyjątkiem profili zarejestrowanych w klubie Golden Carers Book. Nie możemy reprezentować ani gwarantować aktualności, ani niczego innego w zawartości bazy profili wyświetlonej na Naszej Stronie.
5.3 Osoby, które rejestrują swój Profil w bazie Profili robią to ze świadomością, że będzie on wyświetlany publicznie, przeglądany i używany przez osoby trzecie.

6. Tablica Ogłoszeń

6.1 Nasza Tablica Ogłoszeń jest podzielona na podkategorie. Proszę upewnij się, że kiedy dodajesz ogłoszenie o pracę wybierzesz odpowiednia podkategorię
6.2 Musisz się upewnić, że wszystkie oferty, które dodajesz na tablicy są zgodne z „British Code of Advertising Practice” we wszelkich aspektach.
6.3 Podczas dodawania ogłoszenia nie wolno Ci wykonywać następujących rzeczy:
6.3.1 dodawać hiperłączy, chyba że otrzymasz Naszą jednorazową zgodę,
6.3.2 podawać wszelkich, nieprawdziwych, fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji,
6.3.3 zamieszczać treści, które są nielegalne, zniesławiające, obsceniczne, obraźliwe, nadużywające, lub w jakikolwiek sposób niezgodnych z prawem,
6.3.4 zamieszczać treści konkurencyjnych wobec Carers Book Ltd.
6.3.5 używać jakichkolwiek nazw, logo i znaków handlowych, chyba że są Twoją własnością lub są używane na licencji; oraz otrzymałeś od nas jednorazową zgodę,
6.3.6 naruszać praw własności intelektualnych osób trzecich.
6.4 Ogłoszenia dodawane nie mogą być używane do:
6.4.1 wyłudzania lub uzyskiwania opłat,
6.4.2 sprzedawania, promowania lub reklamowania jakichkolwiek usług lub produktów,
6.4.3 dodawania ogłoszeń, które są niewłaściwe ze względu na charakter Strony, w tym poszukiwania pracowników do pracy o naturze seksualnej,
6.4.4 reklamować  i promować żadnych ofert, które nie reprezentują bona fide (prawdziwego) zatrudnienia ani takich które uwzględniają sprzedaż piramidową, franczyzę, dystrybucję, wielopoziomowy marketing lub relację z inną agencją,
6.4.5 ogłaszania usług seksualnych,
6.4.6 ogłaszania i promowania jakiekolwiek nielegalne lub bezprawne produkty bądź usługi; oraz
6.4.7 promowania jakiekolwiek polityczne, etniczne, rasistowskie lub religijne organizacje lub wiary.
6.5 Zastrzegamy sobie prawo zmiany, poprawiania lub cofnięcia jakiegokolwiek ogłoszenia w dowolnym czasie kiedy tylko uznamy to za odpowiednie.

7. Twoje dane osobowe

7.1 W miejscach gdzie żądamy Twoich danych do realizacji Usługi zobowiązujesz się dostarczyć  dokładnych i kompletnych danych.
7.2 Zobowiązujemy się do tego że będziemy przechowywać Twoje dane osobowe bezpiecznie zgodnie z przepisami zawartymi w „Data Protection Act 1998”. Jesteśmy zarejestrowani jako kontroler danych w Data Protection Act (numer ZA204503)
7.3 Upoważniasz nas do wykorzystania, przechowywania oraz do przetwarzania Twoich danych osobowych w celach: autoryzowania Ciebie jako użytkownika Naszej Strony; świadczenia Tobie Usług; do celów marketingowych, a także może uwzględniać  ujawnienie Twoich danych osobowych przyszłym, potencjalnym pracodawcom.  którzy według nas mogą mieć interesujące dla ciebie oferty pracy; a także organom władzy, gdy ich prośba jest uregulowana prawnie.
7.4 Jesteś upoważniony, aby zażądać kopii danych osobowych, które przechowujemy na Twój temat. W celu otrzymania tych informacji skontaktuj się proszę z Nami.

8. Rezygnacja

8.1 Możesz zrezygnować z bycia Użytkownikiem w każdym momencie poprzez powiadomienie nas pisemnie. Nie jesteś upoważniony do otrzymania zwrotu pieniędzy za jakiekolwiek niezużyte (nieskończone) Usługi.
8.2 Zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub zawieszenia Twojego członkostwa lub upoważnienia do korzystania z Usług lub Naszej Strony w dowolnym momencie kiedy uznamy to za rozsądne lub jeśli podejrzewamy, że podjąłeś się działań niezgodnych z Regulaminem lub Umową.

9. Prawa własności intelektualnej

9.1 Są Naszą własnością, a także mamy wszelkie prawa  do treści tworzonych przez nas na Stronie internetowej oraz wszelkich znaków towarowych lub znaków używanych przez Nas, chyba ze stwierdzono inaczej. Układ Strony, rozmieszczenie treści na Stronie jest wyłączną własnością Carers Book Ltd. i jest chronione prawami autorskimi. Nie wolno Ci modyfikować, kopiować, powielać, przesyłać, publikować ani rozpowszechniać w dowolny sposób jakichkolwiek materiałów lub informacji lub pobierać ich za wyjątkiem kiedy stwierdzono inaczej lub podano inaczej na Naszej Stronie.
9.2 Wszelka zawartość Strony włączając w to bazę Profili i  jakiekolwiek ogłoszenia o pracę są chronione prawami autorskimi.
9.3 Nie masz pozwolenia ani licencji na powielanie, kopiowanie lub używanie w jakikolwiek sposób nazwy, znaków handlowych, logo lub innych praw własności intelektualnych, które posiadamy za wyjątkiem kiedy stwierdzono inaczej lub podano inaczej na Naszej Stronie.

10. Strony powiązane
Istnieje kilka linków na Naszej Stronie internetowej do stron internetowych osób trzecich, które Naszym zdaniem mogą być dla Ciebie interesujące. Nie odpowiadamy za jakość towarów lub usług świadczonych przez takie osoby trzecie ani nie mamy żadnej kontroli nad zawartością lub dostępnością tych stron. Nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych lub stron trzecich towarów lub usług, które oni świadczą dla Ciebie.

11. Skargi i zażalenia

Podchodzimy do Skarg bardzo poważnie i staramy się odpowiadać na nie w ciągu 5 dni roboczych. Wszystkie Skargi i zażalenia powinny być kierowane na adres info@carers-book.com

12. Ograniczenie odpowiedzialności

12.1 Dołożyliśmy wszelkich starań aby Nasza Strona i zawarte na niej informacje były wolne od usterek. Jednak nie możemy zagwarantować, że korzystanie ze Strony będzie wolne od błędów, że będzie ona nadawała się do zamierzonych celów. Nie gwarantujemy że błędy zostaną usunięte, ani że Strona będzie wolna od wirusów i robaków komputerowych.  Nie gwarantujemy, że Strona będzie całkowicie funkcjonalna, zaktualizowana, niezawodna. Przepraszamy za jakiekolwiek błędy i braki, które mogą mieć miejsce. Nie ma to wpływu na ustawowe prawa konsumenta.
12.2 Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za opóźnienia, awarie, błędy, pominięcia lub utratę przesyłanych danych, za wirusy lub inne lub innych aplikacji zanieczyszczających lub niszczących, przesłanych do Ciebie, Twojego komputera, laptopa, telefonu, tabletu lub jakiegokolwiek innego urządzenia poprzez Naszą Stronę.
12.3 Podjęliśmy wszystkie możliwe kroki aby zapobiec internetowym oszustwom oraz upewnić się, że dane które od Ciebie otrzymaliśmy są przechowywane tak bezpiecznie jak to tylko możliwe. Jednak nie możemy ponosić odpowiedzialności w ekstremalnie nieprawdopodobnych przypadkach włamania się na Nasz bezpieczny serwer komputerowy lub serwery stron trzecich.
12.4 Użytkowanie przez Ciebie Strony oraz korzystanie z Usług nie posiada gwarancji  i korzystasz z nich na swoje własne ryzyko. Nie weryfikujemy materiałów publikowanych na stronie przez Użytkowników oraz zrzucamy z siebie całkowicie odpowiedzialność za informacje i zawartość i opublikowaną na stronie przez Użytkowników. Nie jesteśmy zobowiązani do zatwierdzenia, sprawdzenia lub monitorowania żadnych treści podawanych przez innych Użytkowników Strony. Nie bierzemy na siebie żadnej odpowiedzialności za działania innych Użytkowników.
12.5 Zrzucamy z siebie jakąkolwiek i całkowitą odpowiedzialność na Ciebie w najszerszym dopuszczalnym przez obowiązujące prawo zakresie. Nie ma to wpływu na ustawowe prawa konsumenta. Jeśli zostaniemy uznani za odpowiedzialnych za jakąkolwiek stratę lub zniszczenie wobec Ciebie, taka odpowiedzialność jest ograniczona do kwoty, którą zapłaciłeś za Usługi. Nie bierzemy na siebie żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek stratę zniszczenie, wydatek, włączając w to jakąkolwiek bezpośrednią lub niebezpośrednią stratę taką jak utrata korzyści, które w jakikolwiek sposób mogłeś doznać. To ograniczenie odpowiedzialności nie ma zastosowania w przypadku uszkodzenia ciała lub śmierci spowodowanych bezpośrednio w wyniku Naszego zaniedbania.
12.6 Nie ponosimy odpowiedzialności za niewykonanie lub opóźnienie w wykonywaniu Usług, jeżeli takie uszkodzenie powstały w wyniku działania lub zaniechania, które jest poza Naszą kontrolą, takie jak siła wyższa lub działania osób trzecich.
12.7 Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty pośrednie, za utracone korzyści, dochody, utratę danych, utratę przychodów lub zysków, utratę szkód majątkowych i/ lub straty z tytułu roszczeń osób trzecich wynikających z korzystania ze Strony lub Twoje korzystanie z Usług.
12.8 Ujawnienie Twoich danych osobowych innym Użytkownikom jest całkowicie na twoje ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody, koszty lub wydatki, które mogłeś lub możesz ponieść w ich wyniku.

13. Warunki końcowe

13.1 Możemy zmieniać lub poprawiać Regulamin w dowolnym momencie.
13.2 Ten Regulamin i Nasza Umowa podlegają i będą interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii. Strony niniejszej Umowy poddają się wyłącznej jurysdykcji sądów Anglii i Walii.
13.3 Możemy przekazać, scedować lub zlecić dowolną część  Strony lub Usług, które oferujemy Tobie każdocześnie i w całości lub w dowolnej ich części na mocy Naszych praw wynikających z niniejszego Regulaminu bez Twojej zgody lub wymogu powiadamiania Cię.
13.4 Płatność musi być dokonana w terminie zgłoszonym Tobie za opłacenie Usług. Brak zapłaty w terminie spowoduje albo anulowaniem Usługi albo opłatę powiększoną o 5% zgodnie ze stopą procentową Naszego banku. Odsetki będą naliczane  codziennie od daty wystawienia faktury do dnia faktycznego otrzymania płatności w funtach.
13.5 Regulamin oraz Polityka Prywatności, „Posting Rules” oraz instrukcje płatnicze stanowią całość porozumienia między Nami a Tobą. Żadne inne warunki, wyrażone lub domniemane nie stanowią część niniejszej Umowy. W przypadku jakiegokolwiek konfliktu pomiędzy  niniejszym Regulaminem a jakimkolwiek innym warunkiem lub prowizją podaną w innej części Naszej Strony, ten Regulamin ma pierwszeństwo.
13.6 Jeżeli którykolwiek warunek lub warunki Naszej Umowy zostaną uznane za nieważne, niezgodne z prawem lub niewykonalne, strony niniejszym postanawiają, że takie określenie czy warunek zostanie usunięty, a pozostała część Umowy pozostanie w mocy bez takiego terminu lub warunku.