Zaznacz stronę

Pilnie potrzebujesz pracy? Świetnie trafiłaś! Mamy tysiące ofert pracy z Anglii, Austrii, Niemiec i Szwajcarii, rekrutujemy w trybie ciągłym. Możesz wysłać swoją aplikację pracodawcy bezpośrednio możesz także skorzystać z bezpłatnego wsparcia Działu Headhunters.

Pilnie potrzebujesz pracy? Zarejestruj się!

Profil opiekunki

Aby w pełni korzystać z serwisu zarejestruj swój profil opiekunki. Jeśli pilnie potrzebujesz pracy, to najszybszy sposób, żeby ją znaleźć.
Potencjalni pracodawcy będą oglądać twój profil, lecz nie zobaczą twoich danych osobowych, będą mogli do ciebie wysłać wiadomość poprzez Serwis Carers Book, dlatego loguj się często w naszym serwisie i sprawdzaj, czy nie otrzymałaś intratnej propozycji ze strony hedhunterów. Sprawdzaj swój profil, czy jest uzupełniony o ostatnie zdobyte doświadczenie oraz umiejętności. Pamiętaj aby utrzymywać swój status (szukam pracy/nie szukam pracy) aktualny.

Oferty Pracy

Wejdź w Dział Ogłoszeń, przeglądaj oferty pracy, korzystaj z wygodnego filtru, zaznacz w nim to co dla ciebie jest najważniejsze i aplikuj na interesujące cię ogłoszenia. Następnie wchodź regularnie na swoje konto i sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową. Znajdziesz tu oferty pracy od klientów indywidualnych oraz agencji opiekuńczych. Znajdą tu prace opiekunki całodobowe, dojeżdżające oraz opiekunki domów spokojnej starości. Zwróć uwagę, że niektóre ogłoszenia są skierowane tylko do opiekunek zrzeszonych w Golden Carers Book Club. Jeśli nie jesteś pewna, z której oferty chcesz skorzystać,  zgłoś się do Działu Headhunters i poproś ich, żeby znaleźli najlepsze dla ciebie rozwiązanie.

Dział Headhunters

Jeśli jesteś doświadczoną opiekunką i posiadasz dobrą znajomość  języka angielskiego (lub niemieckiego, włoskiego, francuskiego) wtedy nasi headhunterzy będą szukali dla ciebie ofert pracy.

Dlaczego warto skorzystać z tych usług?

Nasi headhunterzy to najwyższej klasy profesjonaliści i dlatego agencje dla których rekrutujemy w pełni nam ufają. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli to MY ciebie zarekomendujemy to twój przyszły pracodawca przejrzy twoje CV niezwłocznie, poświęci tobie także więcej uwagi niż innym kandydatom. Nasza rekomendacja zazwyczaj oznacza tylko jedno – pewną pracę. Jeśli pilnie potrzebujesz pracy, każda minuta uwagi potencjonalnego pracodawcy jest na wagę złota. Ponadto:

  • przygotujemy cię do rozmowy kwalifikacyjnej,
  • powiemy ci co jest ważne dla pracodawcy,
  • opowiemy ci o różnicach kulturowych
  • sprawdzimy twoje referencje,
  • zapoznamy cię z warunkami pracy,
  • pomożemy ci w zakupie biletu oraz w podróży do miejsca przeznaczenia,
  • będziemy cię wspierać merytorycznie i psychicznie w pierwszych dniach pracy,
  • zostaniesz wpisana do Golden Carers Book Club.

wszystkie te usługi są dla ciebie bezpłatne.

Jeśli nie znasz języków obcych, skorzystaj z rabatu na kurs językowy on-line. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij TUTAJ (jeśli hiperłącze nie działa wyślij maila na adres info@carers-book.com)