Pilnie potrzebujesz opiekunki? Świetnie trafiłeś, w naszym serwisie znajdziesz zarejestrowane opiekunki gotowe podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech czy Szwajcarii.

Pilnie potrzebujesz opiekunki? Zajrzyj do naszej bazy!

Profile opiekunek

Rekrutujemy je bezpośrednio, co sprawia, że nasz baza jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Codziennie nowe kandydatki rejestrują swoje profile na naszej stronie, dlatego zaglądaj tu często. Znajdziesz tutaj: pielęgniarki, rehabilitantki oraz doświadczone opiekunki, władające językami: polskim, hiszpańskim, niemieckim, angielskim, włoskim i francuskim. Kandydatki te idealnie nadają się na opiekunki całodobowe. Opiekunka taka może być zatrudniona przez ciebie bezpośrednio bądź może świadczyć dla ciebie usługi w ramach prowadzonej przez nią działalności gospodarczej.

Są tu także osoby, które chcą zdobyć doświadczenie, chętne podjąć pracę w zawodzie opiekunki środowiskowej czy domu spokojnej starości.

Jak kontaktować się z opiekunkami?

Najprościej i najtaniej będzie, gdy dodasz ofertę pracy w Dziale Ogłoszeń, a następnie spośród spływających aplikacji, wybierz najlepszą kandydatkę  gotową podjąć pracę na podanych przez ciebie warunkach. Możesz w ogłoszeniu zaznaczyć, że na twoje ogłoszenie mogą odpowiadać tylko członkinie elitarnego Golden Carers Book Club.

Chcesz wiedzieć jak przeprowadzić z kandydatką rozmowę kwalifikacyjną? Kliknij TUTAJ  i zadaj jej pytania z listy.

Możesz także przeglądać profile, korzystając z praktycznego filtru. Gdy już znajdziesz opiekunkę, która spełnia twoje wymagania, zleć nam usługę Headhunters.

Headhunters

Jeśli nie masz czasu szukać opiekunki, która spełni twoje wymagania, zleć to nam, zrobimy to z przyjemnością i zaangażowaniem.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Nasi headhunterzy to najwyższej klasy profesjonaliści, którzy rekrutują dla największych i najbardziej wymagających agencji opiekuńczych w Wielkiej Brytanii. Nasi Headhunterzy to także doświadczeni opiekunowie, którzy doradzą ci na jakie zagrożenia należy zwrócić uwagę. Jeli pilnie potrzebujesz opiekunki, skorzystaj z usług naszych headhunterów.

Opiekunka pod patronatem Carers Book

Opłata £200 miesięcznie + opłata transakcyjna Paypal

Wiemy, że może brakować ci czasu lub możliwości nadzorowania pracy opiekunki, możesz też nie wiedzieć jak to zrobić. Nie martw się, wychodząc naprzeciw twoim potrzebom chętnie przejmiemy ten żmudny obowiązek na siebie. Kilka razy w tygodniu sprawdzimy czy opiekunka jest w pracy i czy wykonuje ją rzetelnie:

  • porozmawiamy z podopiecznym i zapytamy go jak się czuje i czy jest zadowolony ze świadczonej mu opieki
  • przyjmiemy raport od opiekunki i będziemy cię informować o istotnych zdarzeniach
  • sprawdzimy prowadzoną przez nią dokumentację zawodową
  • raz w tygodniu sprawdzimy stan skóry podopiecznego
  • raz w miesiącu dokonamy osobiście niezapowiedzianej  kontroli w wybranych lokalizacjach (płatne dodatkowo £100 miesięcznie + opłata transakcyjna Paypal)