Oferty pracy opiekunka całodobowa UK

Szukasz pracy jako opiekunka całodobowa w Wilekiej Brytanii? Świetnie trafiłaś, mamy fantastyczne oferty pracy z wielu hrabstw w południowej i środkowej Anglii.

Poniżej znajdziesz listę hrabst lub miescowości, do których rekrutujemy w trybie ciągłym. Lista ta się systematycznie powiększa

 

London

Scotland

Bedfordshire

Berkshire

Buckinghamshire

Cornwall

Cambridgeshire

Cheshire

Devon

Dorset

Essex

Glucestershire

Hampshire

Hertfordshire

Isle of Wight

Kent

Leicestrershire

Norfolk

Northamptonshire

Oxfordshire

Shropshire

Suffolk

Surrey

Sussex

Somerset

Staffordshire

Warwickshire

Wiltshire

Carers Book Ltd – jesteśmy zewnętrzną firmą rekrutacyjną, działającą na zlecenie angielskich agencji opiekuńczych. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, posiadamy siedzibę w Londynie i zarejestrowani jesteśmy pod numerem: Registered in England and Wales NO 10124577

 

Co to dla ciebie oznacza? Legalną i uczciwą pracę na kontrakcie bez pośredników.

 

Wszystkie usługi, które dla ciebie świadczymy są bezpłatne. Nasz zespół rekruterów to doświadczeni opiekunowie, którzy chętnie opowiedzą ci jak wygląda praca opiekuna w Wielkiej Brytanii.
Rekrutujemy w trybie ciągłym. Mamy oferty pracy z całej Anglii na stanowisko opiekunka środowiskowa, opiekunka domu spokojnej starości oraz opiekunka całodobowa.

Jeśli oferta cię zainteresowała, zarejestruj swój profil lub wyślij nam swoje CV w j. angielskim na adres info@carers-book.com* wraz ze zdjęciem. Jeśli wysyłasz do nas wiadomość dołącz swój numer telefonu. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny? kliknij tutaj

 

*Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM