Jeśli nie masz czasu szukać opiekunki, która spełni twoje wymagania, zleć to nam. Nasi headhunters zrobią to z przyjemnością i zaangażowaniem.

Dlaczego warto skorzystać z usługi Headhunters?

Nasi headhunters to najwyższej klasy profesjonaliści, którzy rekrutują dla największych i najbardziej wymagających agencji opiekuńczych w Wielkiej Brytanii. To także doświadczeni opiekunowie, którzy doradzą ci na jakie zagrożenia należy zwrócić uwagę.

W ramach usługi otrzymujesz:

  1. Poradnik Carers Book dla pracodawców (zawierający m in. wzory umów)
  2. Gwarancję, że opiekunka przepracuje na twoje zlecenie co najmniej dwa tygodnie i że będziesz zadowolony z jej usług.*
  3. Opiekunkę, która:
  • jest zdecydowana rozpocząć świadczenie usług opiekuńczych w uzgodnionym przez obie strony terminie
  • posiada znajomość wybranego przez ciebie języka (angielski, niemiecki, francuski, włoski) minimum na poziomie B1
  • zdała u nas egzamin z zakresu wiedzy zawodowej
  • posiada minimum 1 rok doświadczenia w opiekowaniu się osobą chorą
  • posiada wystarczające kwalifikacje aby wykonywać zlecone usługi
  • posiada zaświadczenie o niekaralności z kraju z którego pochodzi, przetłumaczone na jeden z wybranych przez ciebie języków (angielski, niemiecki, francuski, włoski)
  • posiada co najmniej dwie satysfakcjonujące i sprawdzone przez nas referencje od osób, dla których pracowała jako opiekunka

*Gwarancja zadowolenia: a) Dwukrotnie możesz zmienić opiekunkę, powołując się na niezadowolenie z jej usług, w przypadku przyjęcia trzeciej opiekunki opłata za usługę rekrutacyjną zostanie utrzymana. b) Niezadowolenie z usług świadczonych przez opiekunkę nie zwalnia cię z opłaty za jej usługi. c) Kwota zwrotu opłaty rekrutacyjnej zostanie pomniejszona o opłaty transakcyjne Paypal.
Dane osobowe podane podczas zlecania rekrutacji, będą wykorzystane jedynie w przypadku konieczności kontaktu związanego z wykupieniem usługi rekrutacyjnej i w żadnym wypadku nie są udostępniane ani publicznie widoczne.

Jednorazowa opłata za usługę rekrutacyjną £300 + opłata transakcyjna PayPal.