Zaznacz stronę

Empatia i dobroć serca nie są wystarczające do tego, aby być profesjonalną opiekunką, trzeba posiadać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz znać język podopiecznego na poziomie komunikatywnym.

Sektor opiekunek cechuje duża przypadkowość i wiele osób zaczynających pracę w tym zawodzie jest niewykwalifikowanych. Te panie, które związały swoje życie z zawodem opiekunki, z upływem lat nabyły doświadczenia, zdobyły wiedzę oraz nauczyły się języka obcego. Tylko one wiedzą ile wysiłku fizycznego i psychicznego je to kosztowało. W gronie tym można znaleźć wykwalifikowane opiekunki, które ukończyły specjalistyczne kursy, szkoły medyczne, pielęgniarskie czy też osoby z doświadczeniem w szpitalach, hospicjach etc.

Chcemy  te opiekunki docenić, a także wyróżnić dlatego powstał
Golden Carers Book Club

Jeśli szukasz opiekunki dla osoby, którą kochasz, wtedy najlepiej skorzystać z usług opiekunek zarejestrowanych w Golden Carers Book Club. Znajdziesz w nim tylko doświadczone opiekunki, które zostały zweryfikowane przez nasz profesjonalny zespół.
Tylko pozytywna weryfikacja dokumentów i referencji oraz rozmowa w języku przyszłego pracodawcy daje im przynależność do Golden Carers Book Club

Jakie warunki musi spełnić kandydatka, aby zostać członkiem?

  • Musi posiadać minimum roczne doświadczenie w opiece
  • Musi posiadać znajomość  języka, którym posługuje się klient, na poziomie minimum B1
  • Musi posiadać dwie satysfakcjonujące referencje z poprzednich miejsc pracy.
  • Musi posiadać zaświadczenie o niekaralności, nie starsze niż rok
  • Musi satysfakcjonująco odpowiedzieć na pytania w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
  • Musi posiadać wiedzę branżową

Jeśli chcesz zatrudnić opiekunkę zarejestrowaną w Golden Carers Book Club, zleć nam usługę headhunters klikając TUTAJ. Jeśli link nie działa, napisz do nas maila: info@carers-book.com

Dodając ogłoszenie z ofertą pracy, możesz zaznaczyć opcję, że aplikować może tylko opiekunka zrzeszona w Golden Carers Book Club.